024nijmegen

0.0/5 rating (0 votes)
3001

Haven en Industrieterrein

Nijmegen Nieuw West in Nieuwtje uut Nimwegen, Haven en Industrieterrein

024 Nijmegen

Het Haven- en industrieterrein is een wijk in Nijmegen. De wijk ligt zowel aan de Waal als het Maas-Waalkanaal in het stadsdeel Nieuw-West.

De wijk bestaat voor een groot gedeelte (130ha) uit de industrieterreinen Noord- en Oostkanaalhaven. De stamlijn Nijmegen liep naar dit terrein. De eerste bedrijfsterreinen werden uitgegeven in de periode 1906-1913.

In het kader van het stadsvernieuwingsproject Koerswest worden ook de havengebieden vernieuwd. Ook het tracé naar de nieuwe stadsbrug over de Waal doorsnijdt het gebied.

wiki

Laat een berichtje achter...

Laat een berichtje achter als gast.

024Nijmegen tel 0649707471024Nijmegen contact us024Nijmegen like us
cache/resized/be03a9b8d1684e1635f849ffb63b7812.jpg

Bewoners van de “nul op de meter” ...

Daar zit je dan met dikke truien, dubbele sokken en dekens in een goed ...
cache/resized/5e96fa07641836fb8d9c77ac11fac3dc.png

Parkeernota 2020-2030

In begin november gaat de gemeenteraad besluiten over de parkeernota ...
cache/resized/f07417928334343ef52fa0b119007844.jpg

Column Graafseweg

Het college is voornemens om de Graafseweg (tussen Rozenstraat en ...
cache/resized/51b6fa283198d86b462b9109dcbe09ca.jpg

Join the Fight

Kanker. Wat een rotziekte! Ik denk niet dat er mensen bestaan die dit ...
cache/resized/d7f41710a632bf2c45ab5c6d0dce72e6.jpg

Spookbewoning, weet jij wie er bij ...

Een tijd geleden hebben we een artikel geschreven over de verandering bij ...
cache/resized/2b7a6353dd90306e488a7ac3078760f6.jpg

Babbeltruc

Regelmatig posten wij op onze fb pagina als we een melding binnen krijgen ...
cache/resized/ec59d382ea1f25c27a3b8100c8ded7a2.jpg

Nijmegen van het gas, Kranenburg ...

Wist je dat je van de gemeente Nijmegen subsidie kunt krijgen om van het ...
cache/resized/6d9a1b4731ea17fbf57018f6e0076ea2.jpg

Nijmegen worden de lokale partijen ...

Ik weet nie precies hoe t zit Nijmegen, dus help es ff, vertel es ff, ...
cache/resized/6f6cfbcae970e24c3309347921543b5d.jpg

Meisje uit Nijmegen bij 4 handen ...

Ashley, achttien jaar oud, woont nog thuis bij haar moeder en is onbedoeld ...
cache/resized/e761c988c9f1fe297ec52062b9ab8a2e.jpg

Nijmegen, hoe zit t nou met wiet ...

Ik weet nie precies hoe t zit Nijmegen, dus help es ff, vertel es ff… Wiet ...
cache/resized/0b8848217b3ce7f57a19ed72022799b7.jpg

Nijmegen, hoe zit dat nou met die ...

Ik weet nie precies hoe t zit Nijmegen dus vertel es ff… Wat laat jij je ...
cache/resized/6d9a1b4731ea17fbf57018f6e0076ea2.jpg

Nijmeegse lokale partijen & ...

Niet stemmen? Dan later ook niet klagen!” zegt Bruls en daar heeft hij ...
Lent - Gezocht - Dodelijk steekincident - de Warande - Lent 30-03-2023
Lent - Gezocht - Dodelijk steekincident - de Warande - Lent
We zijn op zoek naar getuigen van een dodelijk steekincident in Lent. Hierbij kwam een 29-jarige man uit Nijmegen om het leven.
Lent - Dode na geweldsincident in Lent 22-03-2023
Lent - Dode na geweldsincident in Lent
Dinsdagavond is er een persoon om het leven gekomen na een geweldsincident aan de Lentse Warande in Lent. Later in de nacht kon een man worden aangehouden op verdenking van mogelijke betrokkenheid bij het incident. Hij zit vast.
Nijmegen - Vrouw overleden na steekincident 13-03-2023
Nijmegen - Vrouw overleden na steekincident
De politie heeft een man van 31 jaar zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de dood van een vrouw. Het onderzoek naar de zaak loopt.
Nijmegen - Gezocht - Inbraak – Burchtstraat – Nijmegen 07-03-2023
Nijmegen - Gezocht - Inbraak – Burchtstraat – Nijmegen
Op maandagavond 5 december hebben twee mannen geprobeerd in te breken bij de Coolblue-winkel in Nijmegen. Ze sloegen de toegangsdeur van glas kapot met een metalen staaf, maar het alarm ging af en ze sloegen op de vlucht voordat ze iets konden buitmaken. Wie weet wie dit zijn?
Nijmegen - Tieners aangehouden na overval Nijmegen 01-03-2023
Nijmegen - Tieners aangehouden na overval Nijmegen
De politie in Nijmegen heeft woensdag 1 maart twee tieners aangehouden voor een poging overval op een supermarkt in de stad.
Nijmegen - Gezocht - Poging overval - Dommer V Poldersveldtweg - Nijmegen 22-02-2023
Nijmegen - Gezocht - Poging overval - Dommer V Poldersveldtweg - Nijmegen
Op woensdagochtend 23 november rond 09:30 uur werd een Primera winkel aan de Dommer van Poldersveldtweg in Nijmegen overvallen. De overvaller bedreigde een medewerker met een mes en eiste geld. Wie weet wie dit is?
Nijmegen - Viertal vast; drugs en veel geld in beslag genomen 08-02-2023
Nijmegen - Viertal vast; drugs en veel geld in beslag genomen
Dinsdagmiddag zijn in Nijmegen 4 verdachten gearresteerd in een woning aan de Meijhorst. Hierbij zijn meerdere personenauto’s, een grote hoeveelheid drugs en een aanzienlijk bedrag aan contant geld in beslag genomen. De recherche verhoort de verdachten in dit lopende onderzoek de komende dagen.
Nijmegen - Gezocht - Diefstal - Keizer Karelplein - Nijmegen 01-02-2023
Nijmegen - Gezocht - Diefstal - Keizer Karelplein - Nijmegen
We zijn op zoek naar twee jongens die worden verdacht van een beroving In Nijmegen. Daarbij is een 26- jarige man gewond geraakt. De verdachten staan op beeld. Wie weet wie dit zijn?
Nijmegen - Gezocht - Woningoverval – Prof Asselbergsstraat – Nijmegen 19-01-2023
Nijmegen - Gezocht - Woningoverval – Prof Asselbergsstraat – Nijmegen
Op 24 december werd een ouder echtpaar op klaarlichte dag overvallen. Daarbij werd de mannelijke bewoner met een vuurwapen geslagen. De overvaller vertrok zonder buit. Wie weet er meer over deze overval?
Nijmegen - Gezocht - De politie is op zoek naar vier bezoekers die woensdagavond 21 december het Café Pool in hartje Nijmegen bezochten 13-01-2023
Nijmegen - Gezocht - De politie is op zoek naar vier bezoekers die woensdagavond 21 december het Café Pool in hartje Nijmegen bezochten
Op 21 december aan einde van de avond bedreigden twee mannen een medewerker van een Café Pool aan de Van Welderenstraat in Nijmegen. Ze gingen ervandoor met een telefoon en 400 euro uit de kassa. Wie zijn deze mannen?
Nijmegen - Gewapende woningoverval in Nijmegen; politie zoekt getuigen 24-12-2022
Nijmegen - Gewapende woningoverval in Nijmegen; politie zoekt getuigen
De politie is op zoek naar getuigen van een gewapende woningoverval aan de Professor Asselbergsstraat in Nijmegen. De hulpdiensten werden zaterdag 24 december even voor 11:30 uur gealarmeerd, maar het incident zou even daarvoor al hebben plaatsgevonden.
Nijmegen - Gezocht - Poging doodslag - Marialaan - Nijmegen 07-12-2022
Nijmegen - Gezocht - Poging doodslag - Marialaan - Nijmegen
In de wijk Oud-West in Nijmegen werd op woensdagavond 23 november rond 20:00 uur een man mishandeld en met een mes gestoken. Wie was getuige van dit incident?
Nijmegen - Grote, gezamenlijke controle in Nijmegen 02-12-2022
Nijmegen - Grote, gezamenlijke controle in Nijmegen
De politie heeft donderdagavond in samenwerking met partners als de Douane, Belastingdienst en handhavers van de gemeente een grote controle gehouden aan de Van Apelterenweg in Nijmegen. Honderden voertuigen werden in tien controlestraten gecontroleerd.
Nijmegen - Man aangehouden voor hacken sociale media account 23-11-2022
Nijmegen - Man aangehouden voor hacken sociale media account
Agenten hebben op woensdag 23 november een 22- jarig man in een woning in Nijmegen aangehouden. Deze man wordt er van verdacht in de zomer van 2020 betrokken te zijn geweest bij het hacken van een Twitter account van een Nederlandse politicus.
Nijmegen - Getuigen en beelden gezocht na aanrijding 12-10-2022
Nijmegen - Getuigen en beelden gezocht na aanrijding
Op zondag 2 oktober is rond 23:00 uur een fietser ernstig gewond geraakt bij een aanrijding met een automobilist. De aanrijding vond plaats op de Tweede Walstraat. De fietser, een man van 51 uit Nijmegen, is ter plaatse verzorgd en naar het ziekenhuis gebracht. De automobilist, een man van 36 uit Arnhem, was niet meer aanwezig op de plaats van het ongeval en is na onderzoek door de politie getraceerd en op een later moment aangehouden.